Global Talent

Odlíš sa medzinárodnou stážou

Rozvíjaj svoje líderstvo a zvýš svoje kariérne vyhliadky medzinárodnou stážou v tvojom odbore

Firmy hľadajú medzinárodný talent

Môžeš získať skúsenosti v nových medzikultúrnych podmienkach, vybaviť sa novými zručnosťami a pridať hodnotu svojmu pracovisku.

Nájdi to správne odvetvie pre teba

Naša skupina príležitostí rastie v rôznych odboroch - sme si istí, že nájdeš jednu, ktorá najlepšie vyhovuje tvojim skúsenostiam.

Získaj profesionálny náskok

Naši partneri sa usilujú poskytnúť obohacujúce líderské skúsenosti, ktoré ťa určite dostanú pred vašich rovesníkov.

Náš medzinárodný dopad

1,300+

partnerských spoločností a inštitúcií

100+

ieľov

6,000+

kúseností dodaných za minulý rok

Prémioví Globální Partneri AIESEC sú špičkové globálne organizácie, ktoré vytvárajú príležitosti pre mladé talenty po celom svete

Prémioví Partneri AIESEC sú prítomní v rôznych krajinách a teritóriách po celom svete. Každý partner otvára okolo 10 - 70 príležitostí ročne v globálnom prostredí alebo regionálnych kanceláriách. Ročne je k dispozícii viac ako 400 príležitostí pre najlepších kandidátov.

Naša podpora

Logistická podpora

Zaistíme, aby si dostal správne víza, informácie ohľadom tvojho vyzdvihnutia po prílete na začiatku tvojej skúsenosti a pokyny na bezpečný odlet domov po skončení zážitku.

Jasná pracovná náplň

Prvý deň ťa sprevádzame na pracovisku, zabezpečíme, aby bola tvoja pracovná náplň a ciele jasné a pracovný čas / dĺžka stáže zodpovedali pôvodnému popisu

Bezpečné životné podmienky

Životné a zdravotné poistenie je pre účasť na AIESEC stáži povinné. Získaj informácie o ubytovaní a základných životných nákladoch.

Vzdelávacia skúsenosť

Stanovujeme jasné očakávania, zabezpečujeme prípravu na stáž a sprostredkujeme priestor na vzdelávanie pred a počas zážitkov.

Stať sa stážistom sú 4 kroky

Prihlás sa

Vytvor si profil na portáli príležitostí AIESEC a my ťa môžeme začať prepájať s ponukami stáží.

Porozprávaj sa s členom AIESEC

Člen AIESEC ťa bude kontaktovať do 24 hodín, aby ti pomohol zistiť, ktorá príležitosť sa najlepšie hodí k tvojmu profilu a tvojim preferenciám.

Nájdi svoju príležitosť

Na základe tvojho rozhovoru s členom AIESEC, bduete hľadať príležitosti, ktoré najlepšie zodpovedajú tvojim schopnostiam a záujmom. Nezabudni si pozrieť naše odporúčané krajiny!

Priprav sa!

Našiel si svoju príležitosť? S podporou člena AIESEC si teraz môžeš stanoviť svoje osobné ciele a vybaviť si víza a zdravotné poistenie.

Si pripravený stať sa stážistom?

Začni hľadať príležitosti