Global Volunteer

Ak nezmeníme svet my, kto potom?

Zdokonal si svoje líderské schopnosti cez dobrovoľnícky projekt prispievaním k cieľom trvalo udržateľného rozvoja

Spoznaj nové kultúry

Nie je nič lepšie ako byť v úplne cudzej krajine, žiť a dobrovoľníčiť s ľuďmi z celého okolia. Len si predstavte, čo všetko sa dá naučiť.

Vytvor dopad

V rámci projektu Global Volunteer pracuj na riešení problémov, ktoré ťa najviac zaujímajú.

Zaži výzvy

Zaži niečo nové, vyjdi zo svojej komfortnej zóny a objav najlepšiu verziu seba samého.

Náš medzinárodný dopad

10,000+

partnerských organizácií

80+

cieľov

33,000+

skúseností dodaných za minulý rok

Každý projekt je zameraný na dosiahnutie úspechu

Naše globálne dobrovoľnícke projekty po celom svete vznikli, pretože sme sa rozhodli formovať to, čo robíme, okolo toho, čo svet potrebuje. Zaviazali sme sa, že vytvoríme mládežnícke hnutie, ktoré do roku 2030 prispeje k dosiahnutiu 17 cieľov udržateľného rozvoja.
To všetko spadá do našej iniciatívy Youth 4 Global Goals zameranej na aktivizáciu mládeže s cieľom dosiahnuť ciele trvalo udržateľného rozvoja.

Naša podpora

Logistická podpora

Zaistíme, aby si dostal správne víza, informácie ohľadom tvojho vyzdvihnutia po prílete na začiatku tvojej skúsenosti a pokyny na bezpečný odlet domov po skončení zážitku.

Jasná pracovná náplň

Prvý deň ťa sprevádzame na pracovisku, zabezpečíme, aby bola tvoja pracovná náplň a ciele jasné a pracovný čas / dĺžka stáže zodpovedali pôvodnému popisu.

Bezpečné životné podmienky

Životné a zdravotné poistenie je pre účasť na AIESEC stáži povinné. Získaj informácie o ubytovaní a základných životných nákladoch.

Vzdelávacia skúsenosť

Stanovujeme jasné očakávania, zabezpečujeme prípravu na stáž a sprostredkujeme priestor na vzdelávanie pred a počas zážitkov.

Staň sa dobrovoľníkom v 4 krokoch

Prihlás sa

Vytvor si profil na portáli príležitostí AIESEC a my ťa môžeme začať prepájať s ponukami stáží.

Porozprávaj sa s členom AIESEC

Člen AIESEC ťa bude kontaktovať do 24 hodín, aby ti pomohol zistiť, ktorá príležitosť sa najlepšie hodí k tvojmu profilu a tvojim preferenciám.

Nájdi svoju príležitosť

Na základe tvojho rozhovoru s členom AIESEC, bduete hľadať príležitosti, ktoré najlepšie zodpovedajú tvojim schopnostiam a záujmom. Nezabudni si pozrieť naše odporúčané krajiny!

Priprav sa!

Našiel si svoju príležitosť? S podporou člena AIESEC si teraz môžeš stanoviť svoje osobné ciele a vybaviť si víza a zdravotné poistenie.

Si pripravený stať sa dobrovoľníkom?

Začni hľadať príležitosti