STAŇ SA ČLENOM

S AIESEC máš na viac! Staň sa naším členom.

Zisti, ako Ti členstvo v AIESEC dokáže pomôcť. ​

Veríme, že je v Tebe viac, ako si myslíš

Pomôžeme ti aktivovať potenciál, ktorý v sebe máš, vďaka tímovej skúsenosti v medzinárodnej organizácii a práci na projektoch.

Získaj dlhotrvajúce priateľstvá a známych z celého sveta

Staneš sa jedným alebo jednou z viac ako 40 000 členov našej organizácie celosvetovo. Pridaj sa ku komunite, ktorá má rovnaké zmýšľanie ako ty a verí, že táto generácia je tá, ktorá má silu a vôľu niečo vo svete zmeniť.

Svojim kúskom prispej k pozitívnemu dopadu na spoločnosť

Aj jedna malá úloha spúšťa reakciu, ktorá vedie priamo k dopadu na našu spoločnosť. Tímovou prácou priamo ovplyvňuješ okolie a komunitu. Všetky príležitosti, ktoré ti ponúkame, sú nekonečné a je na tebe, ktorej sa rozhodneš chytiť.

Začni ako člen tímu

Skúsenosť, počas ktorej budeš súčasťou tímu, Ti pomôže porozumieť ako riešiť zložité problémy, ako pracovať v tíme, či ako rozvinúť komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať s druhými. Získaj väčší cit pre pochopenie svojich silných a slabých stránok, zisti svoju unikátnu rolu v spoločnosti a aký môže byť tvoj prínos pre ňu.

Typy pozícií sa pohybujú v rozmedzí od projektového manažmentu, riadenia, marketingu cez financie, talent manažmentu až po predaj.

Vyskúšaj si úlohu tím lídra

Ukáž svoju schopnosť viesť ostatných a prevezmi zodpovednosť za ich rozvoj. Prostredníctvom vedenia druhých rozvinieš svoj potenciál lídra a naučíš sa ako motivovať druhých, ako viesť veľké tímy a nadobudneš prístup k pokročilejším tréningom a ďalším príležitostiam pre svoj rozvoj. Získaš hlbšie porozumenie svojej identity ako lídra a možnosť zapojiť sa do medzinárodnej siete mladých a profesionálov.
Typy pozícií tím lídra zahŕňajú: tím líder funkčnej oblasti, líder univerzitnej pobočky, či vedenie celej krajiny.

Čo hľadáme?

Minimálne základná úroveň angličtiny

Mladý vo veku 18-30 rokov

Snaha o osobný a profesionálny rozvoj

Proaktivita a zapájanie sa do aktivít organizácie

Túžba byť pozitívnou zmenou v spoločnosti

Výberový proces

Prihláška

Po odoslaní prihlasovacieho formulára ťa do 24 hodín kontaktujeme a pozveme na pohovor a skupinovú aktivitu, ktorá má odhaliť, čo vieš ako člen/ka priniesť organizácii a ako sa vieš rozvíjať.

Pohovor

Pohovor slúži na to, aby sme ťa lepšie spoznali a zistili, aká je tvoja motivácia sa k nám pridať. Počas skupinovej aktivity zistíme, do akej oblasti sa najviac hodíš.

Konferencie

o Po úspešnom absolvovaní pohovoru a skupinovej aktivity ťa čaká lokálna a národná konferencia, na ktorej spoznáš okrem organizácie aj ľudí, ktorí ju tvoria, a ktorí sa stanú tvojimi novými kolegami.

Práca v tíme

o Naučíš sa pracovať v tíme a neskôr viesť svoj vlastný. Možností v AIESEC je neúrekom. Prečítaj si, ako by mohla vyzerať tvoja kariérna cesta v našej organizácii.

Vykroč zo svojej komfortnej zóny.