Staň sa členom

Čo ti ponúkame toto leto?

 • Medzinárodné prostredie

  Zlepši svoje globálne zmýšľanie komunikáciou s ďalšími mladými ľuďmi zo 126 krajín, ktorí s tebou budú zdieľať nielen svoju kultúru, ale aj medzinárodné príležitosti. Vybuduj si sieť cieľavedomých ľudí po celom svete.

 • Zručnosti z oblasti predaja

  Spolupodieľaj sa na organizovaní reálnych projektov, veď výberový proces, komunikuj so zákazníkmi a získaj cenné skúsenosti s vedením obchodných stretnutí.

 • Marketingové zručnosti

  Vyskúšaj si vytvárať marketingové kampane, zapoj svoju kreativitu pri príprave offline promo aktivít a nauč sa organizovať eventy.

 • Tímovú skúsenosť a vedenie tímu

  Buď súčasťou tímu, nauč sa pracovať s ľuďmi pre spoločný cieľ. Neskôr máš príležitosť zažiť vedenie vlastného tímu ľudí ešte pred ukončením univerzity. Objav svoj líderský potenciál a buď dva kroky pred ostatnými študentmi.

Začni ako člen tímu

Skúsenosť, počas ktorej budeš súčasťou tímu, Ti pomôže porozumieť ako riešiť zložité problémy, ako pracovať v tíme, či ako rozvinúť komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať s druhými. Získaj väčší cit pre pochopenie svojich silných a slabých stránok, zisti svoju unikátnu rolu v spoločnosti a aký môže byť tvoj prínos pre ňu.

Typy pozícií sa pohybujú v rozmedzí od projektového manažmentu, riadenia, marketingu cez financie, talent manažmentu až po predaj.

Vyskúšaj si úlohu tím lídra

Ukáž svoju schopnosť viesť ostatných a prevezmi zodpovednosť za ich rozvoj. Prostredníctvom vedenia druhých rozvinieš svoj potenciál lídra a naučíš sa ako motivovať druhých, ako viesť veľké tímy a nadobudneš prístup k pokročilejším tréningom a ďalším príležitostiam pre svoj rozvoj. Získaš hlbšie porozumenie svojej identity ako lídra a možnosť zapojiť sa do medzinárodnej siete mladých a profesionálov.

Typy pozícií tím lídra zahŕňajú: tím líder funkčnej oblasti, líder univerzitnej pobočky, či vedenie celej krajiny.

Čo hľadáme?

 • Minimálne základná úroveň angličtiny

 • Univerzitný študent alebo absolvent do 2 rokov od ukončenia štúdia

 • Snaha o osobný a profesionálny rozvoj

 • Proaktivita a zapájanie sa do aktivít organizácie

 • Túžba byť pozitívnou zmenou v spoločnosti

VÝBEROVÝ PROCES

1

Prihlás sa

Po odoslaní prihlasovacieho formulára, ťa do 24 hodín kontaktujeme a pozveme na pohovor a skupinovú aktivitu, ktorá má odhaliť, čo vieš ako člen/ka priniesť organizácii a ako sa vieš rozvíjať.

2

Pohovor

Pohovor slúži na to, aby sme ťa lepšie spoznali a zistili, aká je tvoja motivácia sa k nám pridať. Počas skupinovej aktivity zistíme, do akej oblasti sa najviac hodíš.

3

Konferencie

Po úspešnom absolvovaní pohovoru a skupinovej aktivity ťa čaká národná konferencia (19.-22. júl 2018), na ktorej spoznáš okrem organizácie aj ľudí, ktorí ju tvoria, a ktorí sa stanú tvojimi novými kolegami.

4

Práca v tíme

Naučíš sa pracovať v tíme a neskôr viesť svoj vlastný. Možností v AIESEC je neúrekom. Prečítaj si, ako by mohla vyzerať tvoja kariérna cesta v našej organizácii.

Prihláška na členstvo v AIESEC

* Polia s hviezdičkou sú povinné.

Odoslaním formulára súhlasíš so spracovaním osobných údajov. Údaje použijeme výhradne v rámci výberového procesu a pre účely emailového newslettera, ak budeš súhlasiť s jeho zasielaním.

* Povinné
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Nesprávny formát emailovej adresy
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Táto otázka je povinná
  Prostredníctvom Formulárov Google nikdy neodosielajte heslá.

126

krajín a teritórií

2,400

univerzít po celom svete

500+

konferencií organizovaných každý rok